10 ΧΡΟΝΩΝ ΤΟ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΜΑΣ "ΤΑ ΑΝΗΣΥΧΑ ΜΟΛΥΒΙΑ"
10 χρόνων τα "Ανήσυχα Μολύβια"
Πιστό στο ετήσιο ραντεβού του με τους μαθητές, τους γονείς, αλλά και τους εκπαιδευτικούς του σχολείου μας και τον εκπαιδευτικό κόσμο γενικότερα, κυκλοφόρησε και φέτος το 10ο - επετειακό - τεύχος του σχολικού μας περιοδικού "Τα ανήσυχα μολύβια". Από τις σελίδες του περιοδικού μας μπορείτε να ενημερωθείτε για όλες τις εκπαιδευτικές δράσεις και τα εκπαιδευτικά προγράμματα που υλοποιήθηκαν κατά τη σχολική χρονιά 2017-2018, να διαβάσετε συγκεντρωμένα τα σπουδαιότερα νέα της χρονιάς και να κρατήσετε, έτσι, τις καλύτερες αναμνήσεις από μια ακόμη σχολική χρονιά που έφτασε, αισίως, στο τέλος της. Τα θερμά μας συγχαρητήρια στην ομάδα των εκπαιδευτικών που επιμελήθηκαν, για μια ακόμη φορά, την έκδοση του περιοδικού, με πολλή αγάπη, κέφι και όρεξη για δημιουργία, δηλαδή την κα Μαρκοπούλου Μελπομένη, Φιλόλογο και τον κο Δέτσικα Ιωάννη, Καθηγητή Αγγλικής Γλώσσας.